Prezenty

Body z nadrukiem dla malucha

Kiedy rodzi się mały człowiek, wszyscy są szczęśliwi. Cała rodzina zbiera się, aby popatrzyć, pocieszyć się maleństwem, zapytać świeżo upieczoną mamę jak maleństwo śpi, je i czy przypadkiem nie ulewa pokarmu. Przy tej okazji rodzina – wujek z ciocią, babcia i dziadek – mogą pomyśleć o odpowiednim na daną chwilę prezencie dla nowego obywatela. Co by to mogło być? Na pewno nie laktator, ani specjalne wkładki dla mamusi. A body i śpioszki z nadrukiem? To jest coś! Ale jak powstają takie miłe ubranka dla nowego człowieka?

Drukowanie na dywanie

Specjalna drukarka.

Dzięki drukarce Kornit Breeze można wydrukować wspaniałe body i śpioszki dziecięce z nadrukiem. Drukarka ta używa specjalnej techniki drukarskiej DTG. Dzięki tej technice wydrukować na śpioszkach można napis, drobny rysunek, a nawet zdjęcie – według inwencji twórczej familiady bobasa. Ponadto dzięki tej technice druk się nie strzępi, ani nie skleja, i co ważne jest odporny na działanie promieni UV. Bieliznę taką można spokojnie prać w pralce – oczywiście zachowując odpowiednią ostrożność prania, trzymając się wytycznych producenta. Warto dodać, że body, czy śpioszki pozwalają delikatnej skórze maleństwa oddychać, nie powodując niedotlenienia. Tak więc jak widać, jest dużo plusów takiej produkcji.

Śpioszki i body z nadrukiem – ile kosztują ?

Jakich cen spodziewać się mogą dziadkowie czy wujkowie, decydując się na śpioszki i body z nadrukiem? Ceny mogą się od siebie różnić, w zależności, na jaką ilość ciuszków zdecyduje się rodzina bobasa. Im większa ilość zamówionego towaru, tym większy procent upustu. To wszystko jest do ustalenia z producentem.
Mimo wszystko nie warto oszczędzać na tego rodzaju prezencie, przecież taki członek rodziny na świat przychodzi tylko raz!

Tak więc prezent dla dzidziusia w postaci body lub śpioszków, na którym będzie widniał nadruk w postaci rysunku, bądź drobnego napisu będzie bardzo oryginalny. Ucieszy nie tyle nowo narodzonego człowieczka – bo on wiadomo, jeszcze z takich rzeczy cieszyć się nie potrafi. Na pewno wniebowzięta będzie mama i świeży tatuś. I oczywiście rodzina też będzie miała dużą satysfakcję, że ich prezent jest nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Similar Posts

Jeden komentarz w “Body z nadrukiem dla malucha

Dodaj komentarz