Prezenty Produkty

Pomysł na prezent dla miłośnika piłki nożnej [5 propozycji]

iłka nożna to zdecydowanie najpopularniejsza dyscyplina w kraju. Futbolowych maniaków nie brakuje, dlatego jako upominek, warto sprezentować im coś typowo piłkarskiego. Oto kilka propozycji prezentowych dla miłośników piłki nożnej.

Prezent dla miłośnika piłki nożnej – koszulka klubowa

Kibic piłkarski, oprócz kibicowania reprezentacji narodowej, czuje szczególne przywiązanie do konkretnego klubu. Czasem mowa o tym lokalnym, z jego miasta. Innym razem czuje przywiązanie do jednej z czołowych europejskich marek – Bayern, Real Madryt, Liverpool, Barcelona, Juventus, Manchester itd. Co wybrać dla takiej osoby? Na pewno na prezent sprawdzi się najnowsza koszulka klubowa, obowiązująca w obecnym sezonie. Kluby co roku zmieniają stronę (głównie w kwestiach biznesowych i marketingowych), więc nie powinno być problemu z ryzykiem powtórzenia. Koszulka na nowy sezon to zawsze nowy wzór, którego w szafie brakuje.

Prezent dla miłośnika piłki nożnej – koszulka reprezentacyjna i inne gadżety

Był pomysł koszulki klubowej, to idąc tym tropem, trzeba wspomnieć o koszulkach reprezentacyjnych. Szczególnie warto pielęgnować patriotyczne podejście u każdego kibica i zaopatrzyć go w szereg gadżetów i odzieży w narodowych barwach. My proponujemy koszulkę reprezentacyjną, ale inne gadżety typu portfel, saszetka typu nerka czy biało-czerwone słuchawki, też się nadadzą.

Prezent dla miłośnika piłki nożnej – bon do fan shopu

Zdecydowana większość profesjonalnych klubów w Polsce prowadzi sprzedaż odzieży, szalików i innych gadżetów obrandowanych logiem danego klubu. Ich sprzedaż najczęściej odbywa się w fan shopach. Tych prowadzonych tradycyjnie stacjonarnie oraz w bardziej współczesnej formie, czyli sklepach internetowych. Dobrym prezentem może być właśnie bon upominkowy do wybranego sklepiku klubowego. Takie bony upominkowe udostępnia większość z nich, więc nic tylko kupować na prezent.

Prezent dla miłośnika piłki nożnej – gra FIFA 22

Gra FIFA to jeden z najbardziej oczekiwanych produktów przez piłkarskich fanów. Ten najpopularniejszy symulator piłki nożnej, dostępny na PC czy wszystkie konsole, co roku sprzedaje się w setkach milionów egzemplarzy. Wiele osób z niecierpliwością wyczekuje każdej jesieni, kiedy to swoją premierę ma najnowsza wersja FIFY (a tak ukazuje się co roku). FIFA 22 to ta najnowsza, która na pewno sprawdzi się w formie prezentu.

Jeżeli nadal nie rozwialiśmy twoich wątpliwości i nie wiesz jaki prezent wybrać, odwiedź stronę https://olsztyninfo.pl/, aby znaleźć więcej znakomitych pomysłów.

Prezent dla miłośnika piłki nożnej – karafka piłkarska

Na koniec prezent wyłącznie dla dorosłego już fana futbolu. Idealny na wspólne oglądanie spotkań z kumplami – piłkarski stolik wraz z kieliszkami i karafką w kształcie futbolówki. Piłkarski gadżet pełną parą, z możliwością personalizacji poprzez grawer na drewnianym blacie.

Similar Posts