Drukowanie w domu Produkty

Serwis drukarek, czyli gdzie zadbają o Twój sprzęt

Kiedy Twoje urządzenia wymagają naprawy, warto skorzystać z serwisu drukarek, który zapewnia kompleksową obsługę i ma dobre opinie wśród swoich klientów. Jedną z takich firm w branży automatycznej identyfikacji jest IBCS Poland, tworzący (jeden z największych w Polsce) ośrodek kompetencyjny. Jego specjaliści zajmują się tematyką logistyki magazynowania oraz informatycznych technologii na urządzenia mobilne. Przedsiębiorstwo istnieje od ponad dwudziestu lat, dostarczając szerokiej gamie swoich klientów rozwiązania wspierające optymalizację procesów w zakresie łańcucha dostaw.

Duży wybór usług w serwisie drukarek

Firma IBCS Poland stawia usługobiorców zawsze na pierwszym miejscu. Odpowiednie zaopiekowanie się klientem stanowi dla jej pracowników najwyższy priorytet. Z tego względu prowadzi także usługi m.in. dla drukarek etykiet i kart plastikowych. Co konkretnie ma do zaoferowania IBCS Poland?

Przedsiębiorstwo oferuje pomoc w zakresie zarówno własnych systemów IT, jak i rozwiązań innych firm. Do ich grona należy m.in. serwis drukarek Zebra, w ramach którego istnieje możliwość naprawy sprzętu tej marki (np. wymiana elementów, poprawa działania maszyny). Jedną z usług dostępnych w serwisowni IBCS Poland jest możliwość zawarcia umowy serwisowej na oprogramowanie oraz sprzęt. Podpisanie takiego kontraktu jest gwarantem bezpieczeństwa funkcjonowania systemów informatycznych oraz długoterminowych usprawnień kosztów ich działania. Inną opcją są kontrakty serwisowe na urządzenia i oprogramowanie. W ich ramach mamy możliwość m.in. darmowej naprawy usterek, a także znacznie szybszy czas naprawy w serwisie producenta (od 1 do 5 dni). Innym rodzajem umów są kontrakty serwisowe IBCS Pomoc. W takim pakiecie znajdują się usługi, które (np. przez bariery językowe) nie mogą być wykonywane przez centrum serwisowe znajdujące się poza naszym krajem. W jego zakresie dostajemy przykładowo zdalną pomoc techniczną od działu Helpdesk. Każdy sprzęt zakupiony w IBCS Poland objęty jest oczywiście gwarancją, dlatego firma w ramach swoich działań oferuje także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Ze względu na częstą eksploatację drukarek w ramach ich serwisu dostępne są okresowe przeglądy techniczne sprzętu. Stanowią najmniej kosztowną formę przedłużenia czasu bezawaryjnego korzystania z urządzenia. Usługa realizowana jest w odpowiednim dla klienta miejscu i czasie – pod adresem usługobiorcy lub w serwisie IBCS Poland o praktycznie każdej godzinie. Z profesjonalnej i zdalnej pomocy technicznej można korzystać za pomocą Helpdesku dostępnego 24 godziny na dobę. Profesjonaliści tam pracujący dokładają wszelkich starań, żeby pomóc usługobiorcom w rozwiązywaniu bieżących problemów, m.in. w tematach typu serwis drukarek Zebra.

Najlepszy serwis drukarek dla firm

IBCS Poland nie bez powodu wyróżnia się na tle innych firm z branży automatycznej identyfikacji. Firma współpracuje z największymi przedsiębiorstwami z obszaru handlu, produkcji czy farmaceutycznego. W ich portfolio znajdują się m.in. Auchan Polska, Black Red White, Leroy Merlin Polska, DPD, PKP Intercity i wielu innych. Zaufało im wielu dużych klientów, którzy doceniają innowacyjność IBCS Poland, ich ciągłą chęć rozwoju oraz focus na dostarczenie usługobiorcy jak najlepszych rozwiązań. W związku z tym, warto rozważyć współpracę z nimi także w Twojej firmie.

Similar Posts

Jeden komentarz w “Serwis drukarek, czyli gdzie zadbają o Twój sprzęt

Dodaj komentarz