Pozostałe

Kto powinien zainwestować w usługę hostingu?

Hosting to zdaniem wielu, jedna z najistotniejszych usług, które powinny być w centrum zainteresowania każdego, kto myśli o założeniu i rozwijaniu własnego biznesu e-commerce. Dla kogo hosting to idealna propozycja?

Hosting dla klientów indywidualnych

Hosting strony jest dedykowany w pierwszym wariancie użytkownikom indywidualnym, którzy sami postanowili stworzyć swoją przestrzeń w sieci i powoli rozważają rozwój swojej strony w sieci. Naturalnym jest, że nie każda strona od początku będzie generowała przychody, jednak istotne jest, by zapewnić jej odpowiednią infrastrukturę, która zapewni bazę do dalszych działań.

OVHcloud w swojej ofercie zawiera dwa warianty dla użytkowników indywidualnych z flagową usługą Hosting Perso. W ramach tej usługi użytkownik otrzymuje przestrzeń dyskową o wielkości 100 GB, automatyczne tworzenie kopii zapasowych i darmową domenę przez pierwszy rok.

Hosting dla firm

Oferta dedykowana dla firm zapewnia dostęp do dwóch innowacyjnych rozwiązań – Hosting Pro i Hosting Performance. Zasoby infrastrukturalne IT w postaci specjalnego hostingu pozwalają na rozwój swojej firmy, skalowanie biznesu i zapewnienie odpowiednich zasobów, które w przyszłości będą stanowiły o sile naszej firmy.

Szukasz hostingu dla swojej firmy, bez względu na jej wielkość i liczbę obsługiwanych stron? Hosting dla firm to rozwiązanie szyte na miarę.

Hosting dla deweloperów

Hosting Cloud Web to rozwiązanie dla programistów, którzy wykorzystują zasoby cyfrowe w celu stałego rozwoju infrastruktury IT. Dzięki hostingowi dostępnemu za pośrednictwem OVHcloud deweloperzy zyskują dostęp do nieograniczonej liczby stron, odizolowanych zasobów o imponujących parametrach technicznych, wsparcia baz danych SQL, czy obsługę licznych języków programowania.

To wszystko sprawia, że programiści będą mogli osiągnąć pełny potencjał nowoczesnych zasobów informatycznych, który oferuje zaawansowany hosting strony www.

Similar Posts