Prezenty

Niepowtarzalny prezent z nadrukiem

Ludzie lubią ładne rzeczy. Lubią dobrze się ubrać, ładnie mieszkać, posiadać modne gadżety. Co można zrobić, aby nasze ubrania, wieczne pióra, długopisy, czy nawet kubki prezentowały się rewelacyjnie?

Z pomocą gadżet z nadrukiem

Warto zainteresować się jak wygląda koszulka z nadrukowaną aplikacją, którą to może być nasze zdjęcie, ciekawy napis bądź cytat. Jakie techniki stosuje się do druku? Koszulka z nadrukiem jest to, jak nazwa wskazuje, koszulka, na którą stosuje się nadruk z drukarki. Są specjalne techniki, używane tak, aby nadruk ten mógł być w różnych kolorach i odcieniach. Do tego druk na koszulce też przybiera różne formy. Warto dowiedzieć się więcej, o technikach drukarskich.

Fartuch z nadrukiem dla kucharza

Techniki drukarskie. Rodzaje.

1. Najpopularniejszą techniką jest DTG. Do tego celu stosuje się drukarkę, która jest dosyć sporych rozmiarów, nie za tania, ale ładnie można na niej wykonać nadruk na koszulce, na przykład zaprojektowany przez samego siebie. Można również wybrać z bogatej oferty firmy zajmującej się nadrukiem na koszulkach, kubkach, fartuchach, różnych breloczkach i innych bardzo przydatnych gadżetach.

2. Sitodruk – metoda tradycyjna, polegająca na znakowaniu dużych powierzchni, papieru czy przedmiotów plastikowych i nie tylko. Jest metodą bardzo trwałą. Tekstylia, folia, czy papier tak zadrukowany jest odporny na warunki atmosferyczne, nie strzępi się, ani nie klei. Koszulka z nadrukiem, bawełniana czy stylonowa, może być spokojnie prana w pralce. Metodę tą jednak stosuje się wtedy, kiedy klient ma większą partię materiału do zadrukowania. Poza tym tu do dyspozycji mamy tylko 8 kolorów więc nasze zdjęcie nie powinno zawierać zbyt licznej palety barw.

3. Haft komputerowy – stosuje się go do ozdabiania odzieży z bawełny i poliestru. Wykonuje się nim różne napisy, począwszy od sloganów, reklam, a na mądrych życiowych cytatach skończywszy. Można nim ozdobić również różne akcesoria, takie jak naszywki, ręczniki, torby, worki, teczki na laptopy i inne. Sprawdza się również jako technika druku na różnych gadżetach firmowych, przez to stają się one niepowtarzalne i wyróżniają daną firmę.

Ile kosztuje taka koszulka z nadrukiem?

Na stronach internetowych zawartą mamy obszerną ofertę z odpowiednimi gadżetami z nadrukiem. Możemy wybrać coś dla siebie. Koszt takiego przedmiotu waha się, ale już za około 50 złotych możemy kupić ładną, uszytą z dobrej bawełny koszulkę. Sama kolorystyka takiej koszulki nie jest duża: od białej, poprzez niebieską, a na czarnej skończywszy. Przy czym na czarnej koszulce nadruk jest najbardziej efektowny.

Jeżeli więc zależy nam na jakości i niepowtarzalności, warto pokusić się i zajrzeć na stronę producenta, który oferuje bogaty asortyment koszulki z nadrukiem. Na pewno chcemy podkreślić, to co lubimy robić, czym zajmujemy się na co dzień, jakimi jesteśmy ludźmi. Pomoże nam w tym koszulka albo inna rzecz o niepowtarzalnym, efektownym nadruku. Czy zdecydujesz się na nią?

Similar Posts