Prezenty Produkty

Jaki prezent podarować młodej parze, aby nie zbankrutować?

Jaki prezent podarować młodej parze, aby nie zbankrutować?

Duża część gości weselnych podczas wręczenia prezentu młodej parze chce zostać zapamiętana. Niestety nie wszystkich jest stać na to, aby ofiarować państwu młodym drogie prezenty lub wypchaną kopertę. Co więc zrobić, jeśli chcemy być zapamiętani, ale nie stać nas na zbyt wiele?

Coraz częściej spotykamy się, z sytuacją gdzie młodym bardziej zależy na obecności gości niż na prezentach i jasno podkreślają to oni w zaproszeniach. Mimo wszystko my jako goście czujemy się zobowiązani do wręczenia prezentu. Jaka więc suma pieniędzy będzie odpowiednia, jeśli zdecydujemy się na prezent w formie kasy? Od niepamiętnych czasów do koperty wkładamy kwotę równą wartości opłat za osobę podczas wesela (tzw. za talerzyk). Jeżeli nie chcesz, podarować nominałów to możesz wybrać inną formę prezentu. Oryginalne podarunki zawsze zostają na długo w pamięci nowożeńców, ale nie muszą być one wcale drogie, aby były wspominane. Warto więc nie zostawiać wyboru na ostatnią chwilę, gdyż nie należą one do łatwych zadań. Ostatnimi czasy bardzo modne jest wręczanie ręcznie robionych przedmiotów, ale za to w odstawkę poszło kupowanie sprzętów użytku domowego, zastaw porcelanowych, garnków itp. (chyba że dokładnie to sugerowała młoda para).

Wyjątkowe prezenty dla młodych:

-Niebywałym prodarunkiem jest podziwianie panoramy miasta z lotu balonem. Koszt takiego prezentu to ok.500 zł za osobę. Warto jednak wcześniej upewnić się, że nikt nie ma leku wysokości.

-Spa dla pary to kolejny z modnych oraz relaksujących prezentów, które ofiarujemy w formie vouchera.

– Album wspominek, który zawiera zdjęcia oraz pamiątki wspólnie spędzonego czasu z młodą parą.

– Bilety na spektakl to również świetny pomysł, który sprawdzi się jako prezent.

– Butelka wina lub whisky na długie lata. Dziś może nie ma dużej wartości, ale po kilkunastu latach będzie na pewno jednym z najbardziej zapamiętanych darów otrzymanych podczas ślubu.

-Obraz z karykaturą. Nikt nie mówi tego na głos, ale każdy z nas chciałby posiadać właśnie taki obraz na pamiątkę w domu.

Podczas dokonywania wybory prezentu dla młodej pary pamiętaj o tym, aby prezent był nie tylko ładny, ale również funkcjonalny i praktyczny. Drogi oraz ekstrawagancki prezent nie zawsze musi być lepszy od tańszego, ale praktycznego. Nie zapominajmy również o tym, że najcenniejszym prezentem, który będzie najbardziej odpowiedni to nasza obecność na ślubie oraz weselu młodej pary. Pamiętajmy o tym, że prezent nie zawsze musi być materialny. Dla niektórych dobrym podarunkiem może być na przykład wycieczka do opery https://bytominfo.pl/zabytkowy-gmach-opery-slaskiej-w-bytomiu/.

Similar Posts