Pozostałe

Ciekawe gry na PS2 – Medal of Honor Rising Sun

gry-ps

Gra Medal of Honor Rising Sun miała premierę w listopadzie 2003 roku. Zadebiutowała na trzy platformy PlayStation 2, Xbox, GameCube. Poprzednia gra Medal of Honor Frontline była osadzona w Europie, natomiast Medal of Honor Rising Sun opowiada o działaniach wojennych na Pacyfiku, wojnie z Japonią.

Grę można przejść w kilka godzin, co jest średnim wynikiem jeśli chodzi o długość gry, lecz tytuł ma dodatkowe elementy wydłużające rozgrywkę. Misje poboczne po dwie w każdej misji (oprócz misji drugiej). Medale za odpowiednie przejście mapy np. wysoką celność, unikanie trafienia. Za wspomniane medale dostaje się specjalne klucze, które służą do otwierania skrzyń. Dodatkowo w grze są sekretne narzędzia jak łopata i maczeta są to narzędzia, dzięki którym można dostać się w miejsca wcześniej niedostępne.

W grze są również znajdźki jak np. taśmy filmowe i kilka innych ciekawych elementów. Jeśli ktoś chce ukończyć grę na 100% nie wystarczy jej przejść tylko raz. Grafika jak na konsole PS2 jest solidna i nie ma się do czego przyczepić. Broni jest wystarczająco dużo, aby nie chodzić ciągle z tą samą bronią, ale też nikt nie będzie się zachwycał nad ich ilością, są tu wszystkie bardziej znane bronie z II wojny światowej. Wcześniejsze gry Medal of Honor preferowały raczej grę samotną ze sporadycznym wsparciem towarzyszy. Tutaj prawie zawsze mamy jakieś wsparcie, a gra stawia na współprace ze sztuczną inteligencją.

Przeciwnicy w grze nie są typowym mięsem armatnim, potrafią wykorzystać zasłony, przemieszczać się, ale czasami mają problemy z celnością raz perfekcyjnie trafią z dalszej odległości, a czasami chybia z kilku metrów. Nie stosują też żadnej skomplikowanej taktyki, czasami mogą zajść gracza od tyłu, czasami uniknąć ostrzału, bo schowają się za zasłoną. Ps2 miała bardzo bogatą listę gier w tym wiele ciekawych gier z gatunku FPS i Medal of Honor Rising Sun jest jedną z tych gier. Mimo wieku gry jest ona jedną z tych gier w którą warto zagrać nawet dziś.

A jeśli jesteś zapalonym fanem zakupów online, mamy dla Ciebie znakomite wskazówki, które możesz sprawdzić na https://www.wysylkowa.pl.

Similar Posts