Prezenty Produkty

Pomysły na prezent świąteczny dla fanów Harry’ego Pottera

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a ich magiczną atmosferę powoli można poczuć już w galeriach handlowych i na ulicach. W tym okresie szczęścia i radości warto zadbać o wyjątkowe prezenty, które zachwycą i na długo pozostaną w pamięci!

Prezenty wprost z magicznego świata Harry’ego Pottera

Historia stworzona przez J. K. Rowling od lat zachwyca czytelników i widzów w każdym wieku. Niezależnie prezent ma być przeznaczony dla dziecka, nastolatka czy dorosłej osoby – w tej tematyce znajdzie się coś dla wszystkich.

Puzzle „Harry Potter – ucieczka z Banku Gringota”

Równo 1000 drobnych elementów, które tworzą niepowtarzalny obraz smoka i Harry’ego Pottera wraz z przyjaciółmi podczas spektakularnej ucieczki z Banku Gringota. Ten podarunek nie tylko wciągnie na długie godziny, ale pozwoli poczuć się częścią wyjątkowego uniwersum stworzonego przez J. K. Rowling.

Samomieszający kubek

Doskonała propozycja dla każdego, kto chciałby poczuć się jak prawdziwy czarodziej. Zestaw składa się z kubka i różdżki, która będzie płynnie mieszała ulubiony napój bez rozlewania. Różdżka jest aktywowana poprzez przycisk znajdujący się na uchwycie, a całość jest łatwa w czyszczeniu. To wyjątkowy i praktyczny prezent, który zachwyci każdego fana Harry’ego Pottera!

Notatnik 3D „Harry & Sirius”

Okładka mieniąca się licznymi kolorami sprawia efekt trójwymiarowy. Każda kartka w środku ma grafikę nawiązującą do głównego motywu – Harry’ego Pottera i Syriusza Blacka. Notatnik 3D może być wykorzystywany jako pamiętnik, zeszyt do szkoły lub na uczelnie czy dziennik.

Lampka „Peron 9 3/4”

Wspaniały pomysł dla każdego fana Harry’ego Pottera. Niech magiczne logo tajemniczego peronu, z którego odjeżdza Hogwart Express rozjaśni pokój i sprowadzi niezwykłe sny!

Gra karciana „Harry Potter”

Jest to quiz składający się z około 600 pytań dotyczących świata czarodziejów. Czas gry przewidziany jest na około 60 minut. Wiele z zamieszczonych pytań będzie stanowić nie lada wyzwanie nawet dla największych Potteromaniaków!

Szklanka termoaktywna „Harry Potter Hogwarts”

Wystarczy nalać ciepłego napoju i obserwować jak wyjątkowe i starannie wykonane logo Hogwartu nabiera żywych kolorów! Czy istnieje lepszy sposób na delektowanie się gorącą herbatą w zimowe wieczory podczas seansu filmowego lub przy książce?

Lampka „Harry Potter, Eliksir Nr 86”

Stylizowana na fiolkę z eliksirem stanowiącą idealny prezent dla fanów Severusa Snape’a i jego pracowni alchemicznej. Napis na lampce informuje o silnie trującej substancji wewnątrz fiolki. Całość może świecić statycznie lub dynamicznie. Na stronie https://ezielona.pl/ znajdziesz więcej pomysłów na prezent.

Similar Posts